Per Ekström, Landskap med vattendrag

Klubbat för:

120000 SEK

Utropspris

60 000-80 000 SEK

PER EKSTRÖM
1844-1935
Landskap med vattendrag
Signerad P. Ekström. Olja på duk, 73 x 100 cm.
I förgylld fransk 1800-tals ram med skulpterad dekor av ekblad och ekollon

2088

2015-06-03