Klubbat för:
120000 SEK
Utropspris
60 000-80 000 SEK
PER EKSTRÖM
1844-1935
Landskap med vattendrag
Signerad P. Ekström. Olja på duk, 73 x 100 cm.
I förgylld fransk 1800-tals ram med skulpterad dekor av ekblad och ekollon
2088
2015-06-03
Gör en kostnadsfri värdering här