Prins Eugen, Moln över Örgården

Klubbat för:

60000 SEK

Utropspris

30 000-35 000 SEK

PRINS EUGEN
1865-1947
Moln över Örgården
Signerad Eugen och daterad på baksidan 1920. Olja på pannå av papp, 34,5 x 31,5 cm.
PROVENIENS
Esbjörn Kronberg, Stockholm

2083

2015-06-03