Ring vitguld 1 briljant ca 1,85 ct

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

150 000-160 000 SEK

RING, 18 k vitguld, 1 briljant ca 1,85 ct, okulär besiktning i fattning ca Top Cr (I) SI 1, samt 8 baguetteslipade diamanter och ca 50 mindre briljanter, storlek ca 19,5 mm, vikt 10 g, några av de små stenarna med nagg/skador

1220

2015-06-02