Ring vitguld 2 briljanter, vardera ca 1,60 ct
Klubbat för:
90000 SEK
Utropspris
100 000-110 000 SEK
RING, 18 k vitguld, stämplar E. A. Thomasson, Stockholm 1972, 2 briljanter vardera ca 1,57 resp. 1,51 ct, okulär besiktning i fattning ca TW VS, en ej modern slipning, storlek 18,7 mm, smärre nagg
1226
2015-06-02