Severin Nilson, Pojke med armborst

Klubbat för:

26000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

SEVERIN NILSON
1846-1918
Pojke med armborst
Signerad Severin Nilson. Olja på duk, 63,5 x 48 cm.

2020

2015-06-03