Klubbat för:
26000 SEK
Utropspris
30 000-40 000 SEK
TÄBRIS, semiantik 1930-tal, signerad Narvani, 398 x 304 cm, gallermönster, partier med slitage, ställvis hårdare
1281
2015-06-02
Gör en kostnadsfri värdering här