Täbris, semiantik 1930-tal, signerad Narvani

Klubbat för:

26000 SEK

Utropspris

30 000-40 000 SEK

TÄBRIS, semiantik 1930-tal, signerad Narvani, 398 x 304 cm, gallermönster, partier med slitage, ställvis hårdare

1281

2015-06-02