Täbris, semiantik 1940-tal, signerad

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000-30 000 SEK

TÄBRIS semiantik 1940-tal, signerad troligen Ghanadi, 338 x 252 cm, skador, fläckar

1275

2015-06-02