Klubbat för:
75000 SEK
Utropspris
30 000-35 000 SEK
TAZZOR, 1 par, Napoleon III, matterad och polerad förgylld brons, malakitfanér, basen på tassfötter, påfåglar, speglar med växtornamentik, höjd 13,5 cm
PROVENIENS:
Sövdeborgs slott, Skåne
1156
2015-06-02
Gör en kostnadsfri värdering här