Thure Wallner, Domherrar

Thure Wallner, Domherrar
Thure Wallner, Domherrar
Thure Wallner, Domherrar
Thure Wallner, Domherrar
Thure Wallner, Domherrar
Thure Wallner, Domherrar

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000-30 000 SEK

THURE WALLNER
1888-1965
Domherrar
Signerad Th. Wallner. Olja på pannå, 27 x 35,5 cm.

2034

2015-06-03