Urna, Frankrike, Napoleon III

Urna, Frankrike, Napoleon III
Urna, Frankrike, Napoleon III
Urna, Frankrike, Napoleon III
Urna, Frankrike, Napoleon III
Urna, Frankrike, Napoleon III
Urna, Frankrike, Napoleon III
Urna, Frankrike, Napoleon III
Urna, Frankrike, Napoleon III
Urna, Frankrike, Napoleon III
Urna, Frankrike, Napoleon III
Urna, Frankrike, Napoleon III
Urna, Frankrike, Napoleon III
Urna, Frankrike, Napoleon III
Urna, Frankrike, Napoleon III
Urna, Frankrike, Napoleon III
Urna, Frankrike, Napoleon III

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000-30 000 SEK

URNA, Frankrike, Napoleon III, style russe, förgyllda bronsmonteringar, ametistfärgat glas med fasettslipad dekor på livet, fotens undersida märkt 418-43a/470/, monterad på sockel av carraramarmor, höjd 29,5 cm, slitage, sockeln ej ursprunglig

1159

2015-06-02