Klubbat för:
27000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
VENETIANSK-KRETENSISK SKOLA
1500-tal
Den Heliga Familjen
Olja på pannå, 93 x 74 cm.
Venetian-Cretan school, 16th century. Oil on panel.
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
2124
2015-06-03
Gör en kostnadsfri värdering här