Venetiansk-kretensisk skola, Den Heliga Familjen

Klubbat för:

27000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

VENETIANSK-KRETENSISK SKOLA
1500-tal
Den Heliga Familjen
Olja på pannå, 93 x 74 cm.
Venetian-Cretan school, 16th century. Oil on panel.
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

2124

2015-06-03