Veramin, semiantik, jaktmotiv

Veramin, semiantik, jaktmotiv
Veramin, semiantik, jaktmotiv
Veramin, semiantik, jaktmotiv
Veramin, semiantik, jaktmotiv
Veramin, semiantik, jaktmotiv
Veramin, semiantik, jaktmotiv
Veramin, semiantik, jaktmotiv
Veramin, semiantik, jaktmotiv

Klubbat för:

17000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

VERAMIN, semiantik, jaktmotiv, 316 x 210 cm, obetydligt slitage, obetydliga lagningar, långsidorna med trampveck, en långsida med liten reva, fläckar, smärre malskador

1283

2015-06-02