Klubbat för:
17000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
VERAMIN, semiantik, jaktmotiv, 316 x 210 cm, obetydligt slitage, obetydliga lagningar, långsidorna med trampveck, en långsida med liten reva, fläckar, smärre malskador
1283
2015-06-02
Gör en kostnadsfri värdering här