Arkiv

Klassiska - Page 24

Örhängen 1 par vitguld briljanter

Täbris, semiantik 1930-tal, signerad Narvani

Fanny Brate, Stockholms inlopp

Severin Nilson, Pojke med armborst

Alfred Bergström, Franskt vårlandskap

Anshelm Schultzberg, Vinterlandskap

August Hagborg, Sittande musselplockerska

Gustaf Adelswärd, Hamn

Gustaf Adelswärd, Hamn

A Gilt Tibeto-Chinese Bronze Avalokiteshvara

Bordspendyl, empire, Pillioud à Paris

Hänge och ring rosenstenar från serafimerorden

Hängen klockkedjor guld 1800-tal