Adelsteen Normann, By vid fjord

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

60 000-80 000 SEK

ADELSTEEN NORMANN
Norge 1848-1918
By vid fjord
Signerad A Normann. Olja på duk, 48 x 67 cm.
Signed. Oil on canvas.

2240

2015-12-02