Anna Munthe-Norstedt, Blomsterstilleben, ett par

Klubbat för:

26000 SEK

Utropspris

30 000-40 000 SEK

ANNA MUNTHE-NORSTEDT
1854-1936
Blommande slånbär och äppelblom, ett par
En signerad A. M. Norstedt. Olja på duk, ett par, 23 x 13 cm vardera.
(2)

2001

2015-12-02