Anna Munthe-Norstedt, Narcissus Poeticus

Klubbat för:

20000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

ANNA MUNTHE-NORSTEDT
1854-1936
Narcissus Poeticus
Signerad och daterad Anna Norstedt 84. Olja på pannå, 24 x 18,5 cm.

2004

2015-12-02