Anthonie Palamedesz, hans efterföljare, Interiör
Klubbat för:
14000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
ANTHONIE PALAMEDESZ
hans efterföljare, 1600-tal
Interiör med elegant sällskap
Olja på duk, 46 x 62 cm.
Bär äldre attribuering till Jan Olis.
Follower of. 17th century. Oil on canvas.
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
2166
2015-12-02