Klubbat för:
Osåld
Utropspris
25 000-30 000 SEK
ANTON GENBERG
1862-1939
Bondgård med höstack
Signerad och daterad A. Genberg -86. Olja på duk, 48 x 74 cm.
2044
2015-12-02
Gör en kostnadsfri värdering här