Anton Genberg, Bondgård med höstack

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000-30 000 SEK

ANTON GENBERG
1862-1939
Bondgård med höstack
Signerad och daterad A. Genberg -86. Olja på duk, 48 x 74 cm.

2044

2015-12-02