Antonio Sminck Pitloo, hans krets, Landskapsvy

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000-25 000 SEK

ANTONIO SMINCK PITLOO
hans krets, holländsk skola, 1800-tal
Landskapsvy med by
Olja på duk, 35,5 x 50 cm.
Circle of. Dutch school, 19th century. Oil on canvas.
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

2188

2015-12-02