Appliquer, ett par, Napoleon III

Klubbat för:

20000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

APPLIQUER, ett par, Napoleon III, för vardera två ljus, parställda, förgylld brons, med figurer à la chinoise, ljusarmar i form av akantus och rocailler, höjd 39/40 cm, slitage, spår av el

1122

2015-12-01