Klubbat för:
16000 SEK
Utropspris
18 000-20 000 SEK
ARMRING, 18 k guld och silver, 133 rosenslipade diamanter, franska stämplar, 1800-talets andra hälft, inre mått 4,5x5,5 cm, säkerhetskedja, vikt 54,5 g, stenar med hack och skador
1221
2015-12-01
Gör en kostnadsfri värdering här