Bergèrer, ett par, Directoire, Frankrike

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

30 000-40 000 SEK

BERGERER, ett par, Directoire, Frankrike, rödbok, träskuren dekor, uppsvängd rygg, armlän med svarvade pelare, hörnfleuronger inom romber, bemålade, slitage, förstärkningar, lagningar

1088

2015-12-01