Bernaert de Bridt, Jaktstilleben
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
30 000-40 000 SEK
BERNAERT DE BRIDT
Antwerpen 1688-1722, tillskriven
Jaktstilleben
Olja på duk, 108 x 96 cm.
Attributed to. Oil on canvas.
PROVENIENS
Svensk-Engelska Konstgalleriet, Stockholm
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
2183
2015-12-02