Bernaert de Bridt, Jaktstilleben

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

30 000-40 000 SEK

BERNAERT DE BRIDT
Antwerpen 1688-1722, tillskriven
Jaktstilleben
Olja på duk, 108 x 96 cm.
Attributed to. Oil on canvas.
PROVENIENS
Svensk-Engelska Konstgalleriet, Stockholm
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

2183

2015-12-02