Bidjar, semiantik 1920-tal, galleri

Klubbat för:

20000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

BIDJAR, semiantik 1920-tal, galleri, 520 x 91 cm, ställvis slitage, gamla malskador på baksidan

1283

2015-12-01