Bordspendyl, Louis-Philippe, Blybergsporfyr
Klubbat för:
35000 SEK
Utropspris
35 000-40 000 SEK
BORDSPENDYL, Louis-Philippe, Blybergsporfyr, monteringar i delvis brännförgylld brons, sockel med dekor av kymation, rak modell med rundad avslutning, hel- och halvslag, nycklar och pendel medföljer, höjd 47,5, 23,5 x 14 cm, smärre slitage, hårfina emaljsprickor
1154
2015-12-01