Klubbat för:
75000 SEK
Utropspris
80 000-100 000 SEK
BORDSUPPSATSER, ett par, parisarbete, Restauration, brännförgylld brons, postament på fyrkantig bas med kymationbård och roulettedekor, urnformade skålar, genombrutet galler, höjd 39 cm, slitage
1099
2015-12-01
Gör en kostnadsfri värdering här