Klubbat för:
24000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
BROR LINDH
1877-1941
Snötyngt vinterlandskap
Signerad. Olja på duk, 64,5 x 70,5 cm.
2062
2015-12-02
Gör en kostnadsfri värdering här