Bror Lindh, Snötyngt vinterlandskap

Klubbat för:

24000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

BROR LINDH
1877-1941
Snötyngt vinterlandskap
Signerad. Olja på duk, 64,5 x 70,5 cm.

2062

2015-12-02