Klubbat för:
Osåld
Utropspris
60 000-80 000 SEK
BRUNO LILJEFORS
1860-1939
Landskap med älgfamilj
Signerad och daterad Bruno Liljefors -88. Tuschlavering med täckvitt på papper, 37 x 55 cm.
2109
2015-12-02
Gör en kostnadsfri värdering här