Bruno Liljefors, Landskap med älgfamilj

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

60 000-80 000 SEK

BRUNO LILJEFORS
1860-1939
Landskap med älgfamilj
Signerad och daterad Bruno Liljefors -88. Tuschlavering med täckvitt på papper, 37 x 55 cm.

2109

2015-12-02