Klubbat för:
80000 SEK
Utropspris
75 000-100 000 SEK
CARL WILHELMSON
1866-1928
Afton vid havet
Signerad C. Wilhelmson. Olja på duk, 29 x 58 cm.
UTSTÄLLD
Carl Wilhelmson Västkustmålaren, Göteborgs konstmuseum 1974, utom katalog
2117
2015-12-02
Gör en kostnadsfri värdering här