Klubbat för:
38000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
CARL WILHELMSON
1866-1928
Från Götavarvet
Signerad Carl Wilhelmson. Olja på pannå, 35 x 25 cm.
På baksidan märkt 676
2116
2015-12-02
Gör en kostnadsfri värdering här