Carl Wilhelmson, Från Götavarvet

Klubbat för:

38000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

CARL WILHELMSON
1866-1928
Från Götavarvet
Signerad Carl Wilhelmson. Olja på pannå, 35 x 25 cm.
På baksidan märkt 676

2116

2015-12-02