Klubbat för:
Osåld
Utropspris
25 000-30 000 SEK
CHARLES LOYEUX
Frankrike 1823-1898
Stilleben med rosor i mässingsvas och luta
Signerad C. Loyeux. Olja på duk, 47 x 57,5 cm.
Signed. Oil on canvas.
2212
2015-12-02
Gör en kostnadsfri värdering här