Charles Loyeux, Stilleben med rosor

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000-30 000 SEK

CHARLES LOYEUX
Frankrike 1823-1898
Stilleben med rosor i mässingsvas och luta
Signerad C. Loyeux. Olja på duk, 47 x 57,5 cm.
Signed. Oil on canvas.

2212

2015-12-02