Klubbat för:
Osåld
Utropspris
20 000-25 000 SEK
CHARLES WILLIAM BARTLETT
England 1860-1940
Vattenbärerskan
Signerad och daterad C W Bartlett 1885. Olja på duk, 18 x 20 cm.
Signed and dated. Oil on canvas.
2222
2015-12-02
Gör en kostnadsfri värdering här