Charles William Bartlett, Vattenbärerskan

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000-25 000 SEK

CHARLES WILLIAM BARTLETT
England 1860-1940
Vattenbärerskan
Signerad och daterad C W Bartlett 1885. Olja på duk, 18 x 20 cm.
Signed and dated. Oil on canvas.

2222

2015-12-02