Klubbat för:
15000 SEK
Utropspris
18 000-20 000 SEK
ERIK TRYGGELIN
1878-1962
Blomstermarknad
Signerad och daterad E Tryggelin 1 mars 1917. Olja på pannå, 23,5 x 30 cm.
2036
2015-12-02
Gör en kostnadsfri värdering här