Esther Kjerner, Stilleben med gula rosor

Klubbat för:

16000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

ESTHER KJERNER
1873-1952
Stilleben med gula rosor
Signerad och daterad E. Kjerner 1959. Olja på pannå, 39,5 x 33 cm.

2102

2015-12-02