Klubbat för:
Osåld
Utropspris
25 000-30 000 SEK
ESTHER KJERNER
1873-1952
Vårbukett
Signerad och daterad E. Kjerner 1945. Olja på duk, 82 x 66 cm.
PROVENIENS
Gösta Stenmans samling, Stockholm
2103
2015-12-02
Gör en kostnadsfri värdering här