Esther Kjerner, Vårbukett

Esther Kjerner, Vårbukett
Esther Kjerner, Vårbukett
Esther Kjerner, Vårbukett
Esther Kjerner, Vårbukett
Esther Kjerner, Vårbukett
Esther Kjerner, Vårbukett

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000-30 000 SEK

ESTHER KJERNER
1873-1952
Vårbukett
Signerad och daterad E. Kjerner 1945. Olja på duk, 82 x 66 cm.
PROVENIENS
Gösta Stenmans samling, Stockholm

2103

2015-12-02