Eugène Jansson, Stilleben

Eugène Jansson, Stilleben
Eugène Jansson, Stilleben
Eugène Jansson, Stilleben
Eugène Jansson, Stilleben
Eugène Jansson, Stilleben
Eugène Jansson, Stilleben

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000-30 000 SEK

EUGÈNE JANSSON
1862-1915
Stilleben
Signerad och daterad Eugène Jansson 87. Olja på duk, 59 x 78 cm.

2076

2015-12-02