Eugenio Benvenuti, Palatsinnergård

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

18 000-20 000 SEK

EUGENIO BENVENUTI
Italien 1881-1959
Palatsinnergård
Signerad Benvenuti. Akvarell på papper, 57 x 42 cm.
Signed. Watercolour on paper.
PROVENIENS
Skeppsredare och grosshandlare Bergman, tidigare ägare till Waldemarsudde

2221

2015-12-02