Eugenio Benvenuti, Palatsinnergård
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
18 000-20 000 SEK
EUGENIO BENVENUTI
Italien 1881-1959
Palatsinnergård
Signerad Benvenuti. Akvarell på papper, 57 x 42 cm.
Signed. Watercolour on paper.
PROVENIENS
Skeppsredare och grosshandlare Bergman, tidigare ägare till Waldemarsudde
2221
2015-12-02