Fällbord, sengustavianskt
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
12 000-15 000 SEK
FÄLLBORD, sengustavianskt av stockholmskvalitét, svartlackerad plåtbricka med förgylld bandfläta, motiv från Riddarholmen, mässingsskodda kanter, fasetterad pelarfot med utsvängda fötter med hjultrissor i mässing, höjd 76, 30 x 30 cm, slitage, smärre lagningar
1170
2015-12-01