Felice Giordano, Vinranka med vindruvor
Klubbat för:
20000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
F. GIORDANO***
Italiensk skola, omkring 1840
Vinranka med vindruvor
Signerad F. Giordano. Olja på duk, 52 x 40 cm.
Signed. Oil on canvas.
A similar painting sold at Sotheby's New York, 29 october 2002, signed F. Giordano.
EXPERTISE
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
2223
2015-12-02