Frans Wilhelm Odelmark, Gatubild från Kairo

Klubbat för:

18000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

FRANS WILHELM ODELMARK
1849-1937
Gatubild från Kairo
Signerad F. W. Odelmark. Olja på duk, 90 x 62 cm.

2098

2015-12-02