Frans Wilhelm Odelmark, Såld slavinna

Klubbat för:

18000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

FRANS WILHELM ODELMARK
1849-1937
Såld slavinna
Signerad F. W. Odelmark. Olja på duk, 93 x 66 cm.

2100

2015-12-02