Franz Grässel, Ankor vid vattendrag

Klubbat för:

18000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

FRANZ GRÄSSEL
Tyskland 1861-1948
Ankor vid vattendrag
Signerad Franz Grässel. Olja på duk, 43 x 62,5 cm.
Signed. Oil on canvas.

2214

2015-12-02