Fritz Lindström, Höstlandskap vid sjön Racken

Klubbat för:

32000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

FRITZ LINDSTRÖM
1874-1962
Höstlandskap vid sjön Racken
Signerad och daterad Fritz Lindström -24. Olja på duk, 62 x 67 cm.

2120

2015-12-02