Klubbat för:
Osåld
Utropspris
25 000-30 000 SEK
GHOM, semiantik, 208 x 308 cm, lagning, slitage, ställvis hårdare, förstärkt med band på undersidan
1284
2015-12-01
Gör en kostnadsfri värdering här