Ghom, semiantik

Ghom, semiantik
Ghom, semiantik
Ghom, semiantik
Ghom, semiantik
Ghom, semiantik
Ghom, semiantik
Ghom, semiantik
Ghom, semiantik
Ghom, semiantik
Ghom, semiantik

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000-30 000 SEK

GHOM, semiantik, 208 x 308 cm, lagning, slitage, ställvis hårdare, förstärkt med band på undersidan

1284

2015-12-01