Gottfrid Kallstenius, Månskensbelysning

Klubbat för:

18000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

GOTTFRID KALLSTENIUS
1861-1943
Månskensbelysning över Västervik med Sankta Gertruds kyrka i fonden
Signerad G. Kallstenius. Olja på duk, 66 x 84 cm.

2054

2015-12-02