Klubbat för:
20000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
GRETA GERELL
1898-1982
Solbad
Signerad och daterad Gerell -38. Olja på duk, 34 x 42 cm.
2126
2015-12-02
Gör en kostnadsfri värdering här