Greta Gerell, Solbad

Greta Gerell, Solbad
Greta Gerell, Solbad
Greta Gerell, Solbad
Greta Gerell, Solbad
Greta Gerell, Solbad
Greta Gerell, Solbad

Klubbat för:

20000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

GRETA GERELL
1898-1982
Solbad
Signerad och daterad Gerell -38. Olja på duk, 34 x 42 cm.

2126

2015-12-02