Klubbat för:
18000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
GUSTAF ANKARCRONA
1869-1933
Härbren i Färnäs, Mora
Signerad och daterad G. Ankarcrona Färnäs Mora 1905-25. Olja på pannå av papp, 35 x 53 cm.
2074
2015-12-02
Gör en kostnadsfri värdering här