Gustaf Ankarcrona, Härbren i Färnäs, Mora

Klubbat för:

18000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

GUSTAF ANKARCRONA
1869-1933
Härbren i Färnäs, Mora
Signerad och daterad G. Ankarcrona Färnäs Mora 1905-25. Olja på pannå av papp, 35 x 53 cm.

2074

2015-12-02