Klubbat för:
Osåld
Utropspris
40 000-50 000 SEK
HANS FREDRIK GUDE
Norge 1825- 1903
Norskt fjordlandskap med familj i båt
Signerad och daterad H.F. Gude, 22 augusti -71. Olja på duk, 21 x 36 cm.
Signed and dated. Oil on canvas.
2241
2015-12-02
Gör en kostnadsfri värdering här