Klubbat för:
20000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
HARALD WIBERG
1908-1986
Stövare släppas
Signerad och daterad Harald Wiberg 1949. Olja på duk, 38 x 46 cm.
2008
2015-12-02
Gör en kostnadsfri värdering här