Klubbat för:
26000 SEK
Utropspris
35 000-40 000 SEK
HELMER OSSLUND
1866-1938
Norrländskt landskap
Signerad Helmer Osslund. Färgkrita och akvarell på papper fäst på pannå, 41 x 55,5 cm.
2028
2015-12-02
Gör en kostnadsfri värdering här